Електромобіль Nissan Leaf на варті порядку!
Охоронний холдинг «Спрут» представляє нове придбання - електромобіль Nissan Leaf!

Вперше вулиці Києва та області буде патрулювати один з найсучасніших і екологічних видів транспорту. Це комфортабельний п'ятимісний хетчбек з продуманим з естетичної та технологічної точки зору дизайном.

Характеристики Nisan Leaf вражають:
- потужність двигуна - 109 к.с. (80 кВт).
- максимальна швидкість - 145 км / ч. А розігнатися до 100 км / год можна всього за 11.9 сек.
- зарядка автомобіля здійснюється без ускладнень.

Є два режими зарядки - стандартна і прискорена. Від звичайної розетки повністю зарядити батарею можна за 7-8 годин.
Варто зауважити, що світові критики відзначили з позитивного боку даний електромобіль за хороші ходові якості. Nissan Leaf швидко рушає з місця. При розгоні і в екстрених випадках показує високу динаміку, що, безумовно, важливо для роботи охорони. А низький рівень шуму і хороший огляд в салоні сприяють найбільш швидкої реакції наших співробітників на порушення.

Для загальносвітової екології також важливо, що батареї даного електромобіля можуть бути перероблені на 99%. Отже, Охоронний холдинг «Спрут» вносить свій внесок в екологію.

Купуючи Nissan Leaf ми, в першу чергу, дбаємо про наших клієнтів. Патрулюючи вулиці, електромобіль рухається безшумно і не забруднює навколишнє середовище. Таким чином, Ви, як наш клієнт, будете впевнені у своїй безпеці і в тому, що ми поруч, навіть не помічаючи нашої присутності.

Ми надаємо нашим клієнтам все найкраще, що з'являється на світовому ринку послуг і товарів.